Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 27.09.2020, 19:53

Меню сайту
Новини
Форма входу

Новини Освіта.UA

Спортивна слава школи

2017-2018 н.р.

 Спортивне свято «Від Олімпії до наших днів»

Районні змагання з баскетболу 2017-2018 н.р.

2016-2017 н.р.

"Олімпійський день Київщини"-2017

Крос пам’яті Героїв Чорнобиля - 2017

Районні змагання з баскетболу 2016-2017 н.р.

2015-2016 н.р.

"Олімпійський день Київщини"-2016

Крос пам’яті Героїв Чорнобиля - 2016

 

 

2014-2015 н.р.

 "Олімпійський день Київщини"-2015

Районні змагання з баскетболу 2014-2015 нр.

 

 

2013-2014 н.р.

Крос памяті героїв Чорнобиля - 2014

Районні змагання з баскетболу 2013-2014 нр.

2012-2013 н.р.

 

1.        Жданова Наталія, учениця 7Б класу (II м. на обласному Дні олімпійського бігу; III м. на обласних змаганнях легкої атлетики з потрійного стрибка);

2.       Гаєвська Вікторія, учениця 7 класу (III м. на обласнихзмаганнях школярів з бігу на 1500 метрів);

3.       Дорошенко Максим, учень 11А класу (призерЧемпіонату України з пауерліфтінгу);

4.       Ляхевич Костянтин, учень 10Б класу (II місце в чемпіонаті області з важкої атлетики);

5.       Лучко Роман, учень 10Б класу (І м. на обласних змаганнях з бігу на 1000 метрів);

6.       Лудченко Олександр, учень 9А класу (II м. на обласних змаганнях з бігу на 2000 метрів);

7.       Соколовський Артем, учень 7В класу (срібний призерчемпіонату Київської області з фрі-файту);

8.       Гринів Микола, учню 8Б класу (бронзовий призер ~ чемпіонату України з рукопашного бою; срібний призер регіонального Кубку Європи середклубів по елітним боям ІРЕР);

9.       Груша Владислав, учень 6В класу (срібний призерчемпіонату України з рукопашного бою);

10.   Карпенко Ігор, учень 8А класу (чемпіон Київської області з рукопашного бою; бронзовий призер чемпіонату України з рукопашного бою; переможець регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР);

11.   Грицаєнко Олександр, учень 8Б класу (бронзовий призер чемпіонату Київської області з рукопашного бою, переможець регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР);

12.   Терещенко Максим, учень 6 Акласу (бронзовий призер Чемпіонату Київської області з фрі-файту);

13.   Бамбура Дмитро, учень 4Б класу (срібний призер регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР);

14.   Гринів Степан, учень 3А класу (срібний призер регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР)

 

Крос памяті героїв Чорнобиля - 2013

 

Наша школа
Пошук по сайту
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz