Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 21.11.2017, 15:59

Меню сайту
Новини
Форма входу

Хмаринка тегів
1 Вересня Сценарії Батьківські права та обов'язки Учнівська форма Пам'ятка для батьків перезентація Навчальні програми 2011-2012 корисні сайти вчитель-методист Розклад дзвінків Розклад уроків презентація Англійська мова Конкурс Учень року Біологія Нормативно-правові документи Новорічні грамоти початкова школа Іванківська ЗОШ №1 Правила прийому до школи письмо Деду Морозу Свято Букваря шкільна документація 101 цікава педагогічна ідея БЖД ЯК зробити урок Батььківські збори батьківські збори прислів'я Для батьків Правила поведінки учнів у школі Класному керівнику Виховна робота література Електронні книги ЗНО Для вчителя класний керівник Вчитель року етика МАЛЕНЬКИЙ УКРАЇНЕЦЬ Українська мова та література Оформлення проекту олімпіади обслуговуюча праця Навчальний кабінет Іноземні мови креслення ЗНО 2012 Корисний софт Компетентність вчителя Класному керівнику. Виховна година виховна година мультимедійний супровід інформатика ДПА акції Предметні тижні список літератури на літо Каталог сайтів Міс Україночка літературний диктант фізична культура перший урок Правничий квест Кращі учні Сценарій Шевченко
Новини Освіта.UA

Спортивна слава школи

2016-2017 н.р.

Крос пам’яті Героїв Чорнобиля - 2017

Районні змагання з баскетболу 2016-2017 н.р.

2015-2016 н.р.

"Олімпійський день Київщини"-2016

Крос пам’яті Героїв Чорнобиля - 2016

 

 

2014-2015 н.р.

 "Олімпійський день Київщини"-2015

Районні змагання з баскетболу 2014-2015 нр.

 

 

2013-2014 н.р.

Крос памяті героїв Чорнобиля - 2014

Районні змагання з баскетболу 2013-2014 нр.

2012-2013 н.р.

 

1.        Жданова Наталія, учениця 7Б класу (II м. на обласному Дні олімпійського бігу; III м. на обласних змаганнях легкої атлетики з потрійного стрибка);

2.       Гаєвська Вікторія, учениця 7 класу (III м. на обласнихзмаганнях школярів з бігу на 1500 метрів);

3.       Дорошенко Максим, учень 11А класу (призерЧемпіонату України з пауерліфтінгу);

4.       Ляхевич Костянтин, учень 10Б класу (II місце в чемпіонаті області з важкої атлетики);

5.       Лучко Роман, учень 10Б класу (І м. на обласних змаганнях з бігу на 1000 метрів);

6.       Лудченко Олександр, учень 9А класу (II м. на обласних змаганнях з бігу на 2000 метрів);

7.       Соколовський Артем, учень 7В класу (срібний призерчемпіонату Київської області з фрі-файту);

8.       Гринів Микола, учню 8Б класу (бронзовий призер ~ чемпіонату України з рукопашного бою; срібний призер регіонального Кубку Європи середклубів по елітним боям ІРЕР);

9.       Груша Владислав, учень 6В класу (срібний призерчемпіонату України з рукопашного бою);

10.   Карпенко Ігор, учень 8А класу (чемпіон Київської області з рукопашного бою; бронзовий призер чемпіонату України з рукопашного бою; переможець регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР);

11.   Грицаєнко Олександр, учень 8Б класу (бронзовий призер чемпіонату Київської області з рукопашного бою, переможець регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР);

12.   Терещенко Максим, учень 6 Акласу (бронзовий призер Чемпіонату Київської області з фрі-файту);

13.   Бамбура Дмитро, учень 4Б класу (срібний призер регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР);

14.   Гринів Степан, учень 3А класу (срібний призер регіонального Кубку Європи серед клубів по елітним боям ІРЕР)

 

Крос памяті героїв Чорнобиля - 2013

 

Наша школа
Наша школа
Пошук по сайту
Сайти вчителів
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz