Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 08.04.2020, 04:51

Меню сайту
Новини
Форма входу

Новини Освіта.UA

Золотий фонд школи


 Малашенко Олена Борисівна, випуск 2007 року. Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Медицина", 2місце. Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 3 місце.

Матюшок Ольга Сергіївна, випуск 2007Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з року.  Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Зарубіжна література",2 місце.

Самодіна Вікторія Іванівна, випуск 2007 року.Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція " Українська мова", 3 місце
Трофименко Ігор Сергійович, випуск 2007року.Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Правознавство", 3 місце. 

Василенко Олеся Володимирівна, випуск 2008 року.Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури, 1 місце. Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Літературознавство"

Зібарєва Єлизавета Олександрівна, випуск 2009 року.Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Медицина", 2місце.
Волочай Аліна Сергіївна, випуск 2009 року.Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 3 місце.
Падалко Марина Леонідівна, випуск 2010 року. Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Фундаментальна екологія", 2 місце. Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, правознавства, російської мови. Призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Костюченко Анастасія Анатоліївна, випуск 2010 року. Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція  "Українська мова", 2 місце.

Горбаченко Анастасія, випуск 2012 року.Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 3 місце.
Костюкова Катерина Миколаївна,випуск 2013 року. 

  • учениця 9А класу (2010 - 2011 н.р.).Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 3 місце.
  • учениця 11А класу (2012-2013 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мовиі літератури, 3 місце.

Недашківська Аліна Михайлівна, ,випуск 2013 року. 

  • учениця 9А класу (2010 - 2011 н.р.).Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Світова література", 2 місце.
  • учениця 11А класу (2012-2013 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 3 місце. 

Пилипенко Анастасія Євгенівна ,випуск 2013 року.   Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, відділення "Літературознавства,фольклористики та мистецтвознавства" Секція  "Фольклористика" , 2 місце.

Яременко Владислав Ігорович ,випуск 2013 року.   Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, відділення "Літературознавства,фольклористики та мистецтвознавства",секція  "Світова література" , 2 місце.

Новак Валерія Ігорівна ,випуск 2013 року.   Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, 3 місце. 

 

Коваль  Тетяна Олександрівна,випуск 2014 року.

  • учениця 9Б класу (2011-2012 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Конкурс імені Т.Г.Шевченко , 3 місце.
  • учениця 10Б класу (2012-2013 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мові та літратури, 3 місце. 

Ляхевич Костянтин Анатолійович,  випуск 2014 року.

Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 2 місце.

Марченко Альона Сергіївна, випуск 2014 року .

Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, 3 місце.

Борзаківська  Карина Миколаївна, випуск 2014 року.

Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови, 3 місце.

Васильєв Олександр Сергійович , випуск 2014 року.    Призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, відділення "Хімії та біології ",секція  "Медицина" , 2 місце.

Боброва Тетяна Василівна, випуск 2015 року. 

  • учениця 8Б класу (2011-2012 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 2 місце.
  • учениця 9Б класу (2012-2013 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 2 місце. 
  • учениця 10Б класу (2013-2014 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 3 місце. 
  • учениця 11-Б класу (2014-2015 н.р.).Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 3 місце.

Мельниченко Юлія Вікторівна

  • учениця 9Б класу (2013-2014 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, 3 місце.
  • учениця 11Б класу (2015-2016 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, 3 місце.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яковенко Анастасія Юріївна

  • учениця 9 А класу (2015-2016 н.р.). Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 3 місце. 
Наша школа
Пошук по сайту
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz