Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 10.08.2020, 03:55

Меню сайту
Новини
Форма входу

Новини Освіта.UA
Головна » 2012 » Квітень » 29 » Фестиваль "Твої таланти, рідна школо!"2011-2012 н.р.
11:13
Фестиваль "Твої таланти, рідна школо!"2011-2012 н.р.
В квітні 2012 року в школі пройшов традиційний фестиваль "Твої таланти , рідна школо!"

Номінації фестивалю:

хореографія
вокал
декламування
інструментальний жанр


Результати фестивалю 2011-2012 навчального року


1- 4 класи
Декламування
І місце - 4 А клас  Вождаєнко Ольга (серед учнів 3-4 класів)
ІІ місце - 4Б клас Мельниченко Марія (серед учнів 3-4 класів)
ІІІ місце - 3А клас Тарасенко Анастасія  (серед учнів 3-4 класів)
Окремо відзначено Сидоренко Каріну- 4А клас за  декламування авторських віршів.

І місце -  2 Б клас Лудченко Аліна  (серед учнів 1-2 класів)
ІІ місце - 1 Б клас Кривульська Дар"я (серед учнів 1-2 класів)
ІІ місце -  2 Б клас Бондаренко Софія (серед учнів 1-2 класів)
ІІІ місце - 1Б клас  Блощинський Богдан  (серед учнів 1-2 класів)

 Вокал 
І місце - 4А клас Гультайчук Маргарита
І місце - 4А клас Пономаренко Катерина 
ІІ місце - 4А клас Вождаєнко Ольга
ІІ місце - 3А клас Ющенко Анастасія
ІІІ місце - 4А клас Сидоренко Каріна 
ІІІ місце - 3 Б клас Качан Стас

Хореографія 
Подяка учням 4А класу за виконання вальсу.

5 - 11 класи

Декламування
І місце - 9А клас Борзаківська Каріна (серед учнів 9-11 класів)
ІІ місце - 11 Б клас Гончар Анна  (серед учнів 9-11 класів)
ІІ місце - 9В клас Адамович Вікторія  (серед учнів 9-11 класів)
 
І місце - 7А клас Косткевич Катерина  (серед учнів 5-8 класів)
ІІ місце - 7 А клас Кузьменко Каріна  (серед учнів 5-8 класів)
ІІ  місце - 6 Б клас Рябушенко Ліана  (серед учнів 5-8 класів)
ІІІ місце - 6 В клас Григоренко Лоліта  (серед учнів 5-8 класів)
ІІІ місце - 6 А клас Давиденко Анна (серед учнів 5-8 класів)


 Хореографія
І місце - 7А клас Чайка Сергій, Нечепоренко Максим
ІІ місце - 6Б клас  Борка Валерія, Жданова Наталія
ІІІ місце - 5А клас  Устименко Юлія

Вокал
Сольні виступи
І місце - 5 Б клас Толочин Назарій (серед учнів 5-8 класів)
І місце - 9 В клас Демидюк Ольга  (серед учнів 9-11 класів)
ІІ місце - 6Б клас Ступак Анастасія  (серед учнів 5-8 класів)
ІІ місце - 5А клас Шелест Богдана  (серед учнів 5-8 класів)
ІІІ місце - 6Б клас Лещенко Андріана  (серед учнів 5-8 класів)
Дуети 
І місце - 7Б клас  Поліщук Євгенія, Правдива Катерина
ІІ місце - 10 А клас  Костюкова Катерина, Федусь Анна

Інструментальний жанр
І місце - 7 Б клас Правдива Катерина (гра на бандурі)
ІІ місце - 6 А клас Рябков Іван (гра на гітарі)
ІІІ місце - 5Б клас Дещенко Владислав, Малашенко Юрій, Кучинський Володимир (гра на баянах)


Переглядів: 2201 | Додав: admin | Теги: Виховна робота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
3 Катя   [Матеріал]
А 5 клас не початковий !

4 admin   [Матеріал]
Шановна Катя!Які класи відносяться до початкових, нам відомо!Можете ознайомитись з інформацією, якої раніше не вистачало!

1 Катя   [Матеріал]
А де ж Шелест Богдана? Отримала грамоту за 2 місце в номінації "Вокал". 5 клас.

2 admin   [Матеріал]
Інформація ще не повна, як Ви могли помітити, там ще немає початкових класів.Буде доповнено після свят.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наша школа
Пошук по сайту
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz