Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 08.08.2020, 06:19

Меню сайту
Новини
Форма входу

Новини Освіта.UA
Головна » 2015 » Січень » 3 » Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2014-2015н.р.
06:44
Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2014-2015н.р.

У 2014-2015 н.р. учні школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли 27 призових місць, з них: І – 9 місць, ІІ – 9 місць, ІІІ – 9 місць.   Також  5 призових місць  у ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка  і 8 призових місць  у ІІ етапі XV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

 

 

 

 

 

 

Біологія  (3  призових місць)

Боброва Тетяна, 11Б клас, І м. (вч. Тарасенко О.П.)

Сиротюк Олександр, 10-Б клас, ІІІ м.  (вч. Тарасенко О.П.)

Яковенко Анастасія, 8-А клас, ІІ м.  (вч. Тарасенко О.П.)

геграфія  (2 призових місць)

Боброва Тетяна, 11Б клас, ІІ м. (Богуш Т.М.)

Давидюк Руслана, 10Б клас, ІІ м. (Богуш Т.М.)

Українська мова та література (8 призових місць)

Силява Ангеліна, 4-А клас, І м. (Гутівська О.В.)

Сидоренко Аліна, 3- Б клас, І м. (Лещенко В.В.)

Ничипорчук Андрій, 3-А клас, І м. (Ставинога Н.В.)

Ларіна Вікторія, 3-А клас, ІІІ м. (Ставинога Н.В.)

Руденко Олександра, 9-Б клас, ІІІ м.  (Процик Л.Г)

Боброва Тетяна, 11Б клас, ІІІ м. (вч. Андрієнко Л.А.)

Шаменко Вікторія, 9-Б клас, ІІ м. (Процик Л.Г)

Яковенко Анастасія, 8-А клас, ІІІ м. ( Боровик Т. В.)

Історія (3призових місць)

Боброва Тетяна, 11Б клас, ІІІ м. (вч. Кузьміна Л.В., Скворцова І.С.)

Яковенко Анастасія, 8-А клас, І м. (  Бондаренко Ю.М.)

Давидюк Руслана, 10-Б клас, ІІ м. (Бондаренко Ю.М.)

Математика (8 призових місць)

Ничипорчук Андрій, 3-А клас, І м. (Ставинога Н.В.)

Тупиця Максим, 3-Б клас, ІІІ м. (Лещенко В.В.)

Грицаєнко Іван, 4-А клас, ІІ м. (Гутівська О.В.)

Ткаченко Євгенія, 3-А клас, І м. (Ставинога Н.В.)

Поляков Андрій, 9-А клас, ІІІ м. (вч. Полякова І.П.)

Чинкин Ярослав, 9-А клас, ІІ м. (вч. Полякова І.П.)

Грищенко Олександр, 10-Аклас, ІІ м. (вч. Поповська Г.П.)

Качан Стас, 6-Б клас, І м. (вч. Полякова І.П.)

Англійська мова (3призових місць)

Сиротюк Олександр, 10-Б клас, ІІ м. (вч. Волочай М.В.)

Яковенко Анастасія, 8-А клас, І м. (вч. Волочай М.В.)

Дещенко Владислав, 8-Б клас, ІІІ м. (Груша Л.В.)

Конкурс ім .Т. Шевченка (5  призових місць)

Волочай Мілана, 7-А клас, ІІІ м. (вч. Кліндух С.В.)

Волочай Діана, 7-А клас, ІІ м. (вч. Кліндух С.В.)

Яковенко Анастасія, 8-А клас, ІІ м. (вч. Боровик Т.В.)

Шаменко Вікторія, 9-Б клас, ІІ м. (вч. Процик Л.Г)

Андрієнко Анастасія, 10-А клас, ІІІ м.  (вч. Грищенко Л.С.)

Конкурс  ім. П.Яцика (8 призових місць)

Богданович Валерія, 3-Б клас, І м. (вч. Лещенко В.В.)

Костюкова Поліна, 3-Б клас, ІІ м. (вч. Лещенко В.В.)

Криштальова Крістіна, 4-А клас, ІІ м. (вч. Гутівська О.В.)

Качан Станіслав, 6-Б клас, І м. (вч. Андрієнко Л.А.)

Шундик Анастасія,   7-Б клас, ІІ м.  (вч. Грищенко Л.С.)

Яковенко Анастасія, 8-А клас, І м. (Боровик Т.В.)

Ненадкевич Катерина,  8-А клас, ІІ м. (Боровик Т.В.)

Чеберяко Аліна,  9-А клас, І м. (Іванченко Л.В.)

Переглядів: 586 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наша школа
Пошук по сайту
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz