Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 08.08.2020, 05:39

Меню сайту
Новини
Форма входу

Новини Освіта.UA
Головна » 2016 » Січень » 8 » Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2015-2016н.р.
11:21
Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2015-2016н.р.

У 2015-2016 н.р. учні школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли 21 призове місце, з них: І – 8 місць, ІІ – 7 місць, ІІІ – 5 місць.   Також  призових місць  у ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка  і 6 призових місць  у ІІ етапі XV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

 

 

 

 

 

 

Біологія  (3  призових місць)

Сиротюк Олександр, 10-Б клас, ІІ м.  (вч. Тарасенко О.П.)

Шеренок Карина, 9-В клас, ІІ м.(вч. Левченко Т.В.)

Сидоренко Дар’я, 8-Б клас, ІІ м. (вч. Левченко Т.В.)

Українська мова та література (2 призових місця)

Павленко Анастасія, 11-Б клас, ІІ м. (вч. Андрієнко Л.А.)

Яковенко Анастасія, 9-А клас, ІІ м. ( вч. Боровик Т. В.)

Історія (3 призових місць)

Яковенко Анастасія, 9-А клас, І м. (вч.Бондаренко Ю.М.)

Давидюк Руслана, 11-Б клас, ІІІ м. (вч. Бондаренко Ю.М.)

Малашенко Іван, 8-Б клас, ІІІ м. (вч. Скворцова І.С.)

Математика (3 призових місця)

Бондаренко Софія, 6-Б клас, І м. (вч. Михайленко Л.П.)

Чинкин Ярослав, 10-А клас, ІІІ м. (вч. Михайленко Л.П.)

Качан Стас, 7-Б клас, І м. (вч. Полякова І.П.)

Англійська мова (3 призових місць)

Сидоренко Дар’я, 8-Б клас, ІІІ м. (вч. Груша Л.В.)

Чинкин Ярослав, 10-А клас, ІІІ м. (вч. Наумчак В.В.)

Дещенко Владислав, 9-Б клас, ІІ м. (вч. Груша Л.В.

Хімія (1 призове місце)

Малашенко Іван, 8-Б клас, І м. (вч. Левченко Т.В.)

Фізика (1 призове місце)

Качан Стас, 7-Б клас, І м. (вч. Бондаренко Т.М.)

Трудове навчання (2 призових місця)

Мельниченко Юлія, 11-Б клас, І м. (вч. Волочай С.В.)

Слепченко Катерина, 9-Б клас, І м. (вч. Волочай С.В.)

Іспанська мова (1 призове місце)

Правдива Катерина, 11-Б клас, ІІ м.

Правознавство (1 призове місце)

Яковенко Анастасія, 9-А клас, І м. (вч. Кузьміна Л.В.)

Конкурс ім. Т. Шевченка (6  призових місць)

Ковалевська Олександра, 5-В клас, ІІІ м. (вч. Боровик Т.В.)

Криштальова Крістіна, 5-А клас, І м. (вч. Боровик Т.В.)

Шундик Анастасія, 8-Б клас, ІІІ м. (вч. Грищенко Л.С.)

Яковенко Анастасія, 9-А клас, ІІ м. (вч. Боровик Т.В.)

Шаменко Вікторія, 10-Б клас, І м. (вч. Процик Л.Г.)

Павленко Анна, 10-Б клас, ІІІ м. (вч. Процик Л.Г.)

Конкурс  ім. П.Яцика (6 призових місць)

ІІ місце - Голубець Анастасія, 3А клас, (вч. Онопрієнко Л.В.)

ІІ місце - Богданович Валерія, 4Б клас, ( вч. Лещенко В.В.)

ІІІ місце - Ткаченко Євгенія, 4А клас, (вч.Ставинога Н.В.)

І місце - Качан Стас, 7Б клас, (вч. Андрієнко Л.А.)

ІІІ місце -  Денисенко Владислава, 6Б клас, (вч. Кліндух С.В.)

ІІІ місце - Руденко Олександра, 10Б клас, (вч. Процик Л.Г.)

 

Переглядів: 648 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наша школа
Пошук по сайту
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz