Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 08.08.2020, 06:22

Меню сайту
Новини
Форма входу

Новини Освіта.UA
Головна » 2017 » Січень » 10 » Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2016-2017н.р.
13:27
Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2016-2017н.р.

У 2016-2017 н.р. учні школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли 29 призових місць, з них: І – 9 місць, ІІ – 15 місць, ІІІ – 5 місць.   Також  призових місць  у ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка  і призових місця  у ІІ етапі XV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

 

 

 

 

 

 

Біологія  (1  призове місце)

Фещенко Оксана, 8-Б клас, ІІ м.  (вч. Тарасенко О.П.)

Українська мова та література (4 призових місця)

Цибель Валерія, 3-Б клас, ІІІ м. (вч. Костюкова А.М.)

Піддубна Катерина, 4-А клас, ІІІ м. (вч. Онопрієнко Л.В.)

Шеренок Карина, 9-А клас, ІІ м. ( вч. Боровик Т. В.)

Руденко Олександра, 11-Б клас, ІІ м. (вч. Процик Л.Г.)

Історія (5 призових місць)

Хоменко Влад, 8-А клас, ІІІ м. (вч. Скворцова І.С.)

Сидоренко Дарʼя, 9-Б клас, ІІ м. (вч. Скворцова І.С.)

Малашенко Іван, 9-Б клас, ІІІ м. (вч. Скворцова І.С.)

Яковенко Анастасія, 10-А клас, І м. (вч.Бондаренко Ю.М.)

Дмитренко Вадим, 10-А клас, ІІІ м. (вч.Бондаренко Ю.М.)

Математика (4 призових місця)

Троян Максим, 3-Б клас, І м. (вч. Костюкова А.М.)

Шеренок Олександр, 4-А клас, ІІІ м. (вч. Онопрієнко Л.В.)

Грицаєнко Іван, 6-А клас, ІІ м. (вч. Полякова І.П.)

Поляков Богдан, 6-А клас, ІІІ м. (вч. Полякова І.П.)

Англійська мова (2 призових місця)

Яковенко Анастасія, 10-А клас, ІІІ м. (вч. Волочай М.В.)

Чеберяко Аліна, 11-А клас, ІІ м. (вч. Волочай М.В.)

Хімія (6 призових місць)

Хоменко Влад, 8-А клас, І м. (вч. Левченко Т.В.)

Малашенко Іван, 9-Б клас, ІІ м. (вч. Левченко Т.В.)

Сидоренко Дарʼя, 9-Б клас, І м. (вч. Левченко Т.В.)

Дмитренко Вадим, 10-А клас, ІІ м. (вч. Левченко Т.В.)

Шеренок Карина, 10-А клас, І м. (вч. Левченко Т.В.)

Чеберяко Аліна, 11-А клас, ІІ м. (вч. Левченко Т.В.)

Іспанська мова (2 призових місця)

Радченко Анна, 10-А клас, ІІ м.

Василишина Діана, 10-А клас, ІІІ м.

Правознавство (4 призових місця)

Сидоренко Дарʼя, 9-Б клас, ІІ м. (вч. Кузьміна Л.В.)

Малашенко Іван, 9-Б клас, І м. (вч. Кузьміна Л.В.)

Шеренок Карина, 9-А клас, І м. (вч. Кузьміна Л.В.)

Яковенко Анастасія, 10-А клас, ІІ м. (вч. Кузьміна Л.В.)

Образотворче мистецтво (1 призове місце)

Заболотна Кароліна, 9-Б клас, ІІ м. (вч. Верес С.А.)

Зарубіжна література (1 призове місце)

Денисенко Владислава, 7-Б клас, І м. (вч. Василенко О.М.)

Географія ( 2 призових місця)

Малашенко Іван, 9-Б клас, І м. (вч. Богуш Т.М.)

Яковенко Анастасія, 10-А клас, ІІ м. (вч. Богуш Т.М.)

Економіка (1 призове місце)

Мамедов Адель, 11-Б клас, ІІ м. (вч. Смовж Л.В.)

Конкурс ім. Т. Шевченка (6  призових місць)

Гаврилова Софія, 5-Б клас, ІІІ м. (вч. Іванченко Л.В.)

Слива Денис, 6-А клас, ІІ м. (вч. Боровик Т.В.)

Криштальова Крістіна, 6-А клас, ІІІ м. (вч. Боровик Т.В.)

Денисенко Владислава, 7-Б клас, І м. (вч. Кліндух С.В.)

Яковенко Анастасія, 10-А клас, ІІ м. (вч. Боровик Т.В.)

Шаменко Вікторія, 11-Б клас, ІІІ м. (вч. Процик Л.Г.)

Конкурс  ім. П. Яцика (4 призових місця)

Криштальова Крістіна, 6-А клас, І м. (вч. Боровик Т.В.)

Грицаєнко Іван, 6-А клас, ІІ м. (вч. Боровик Т.В.)

Новгородська Ірина, 10-А клас, І м. (вч. Боровик Т.В.)

Руденко Олександра, 11-Б клас, ІІІ м. (вчитель Процик Л.Г.).

Переглядів: 578 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наша школа
Пошук по сайту
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz