Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 23.09.2018, 20:24

Меню сайту
Новини
Форма входу

Хмаринка тегів
1 Вересня Сценарії Батьківські права та обов'язки Учнівська форма Пам'ятка для батьків Виховна робота Англійська мова перезентація Навчальні програми 2011-2012 корисні сайти вчитель-методист презентація Розклад дзвінків Розклад уроків Конкурс Учень року Нормативно-правові документи Біологія Новорічні грамоти обслуговуюча праця Іванківська ЗОШ №1 Правила прийому до школи письмо Деду Морозу Свято Букваря шкільна документація 101 цікава педагогічна ідея БЖД ЯК зробити урок Батььківські збори Класному керівнику батьківські збори прислів'я література Правила поведінки учнів у школі Електронні книги класний керівник Вчитель року етика Українська мова та література МАЛЕНЬКИЙ УКРАЇНЕЦЬ Оформлення проекту Для вчителя олімпіади Навчальний кабінет Іноземні мови креслення ДПА ЗНО 2012 Корисний софт Компетентність вчителя Для батьків Класному керівнику. Виховна година виховна година мультимедійний супровід інформатика акції Предметні тижні список літератури на літо Каталог сайтів літературний диктант фізична культура Міс Україночка перший урок Правничий квест Кращі учні Сценарій Шевченко ЗНО ЗНО-2018 початкова школа онлайн-курс для вчителів НУШ програма типова освітня програма
Новини Освіта.UA
Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Святкування 40-річчя школи!
22:23
Святкування 40-річчя школи!
Нам -   років!!!

26 жовтня 2013 року відбулося урочисте святкування 40-річчя з дня заснування Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Ми щиро вдячні всім, хто прийняли наше запрошення та прибули на свято. Приємною і радісною була зустріч з  вчителями та випускниками школи, які приїхали спеціально з різних куточків України. Дякуємо за увагу та привітання керівництву району та області, колегам  з освітніх закладів Іванкова.

А для всіх, хто не не зміг потрапити на наше свято прононуємо детальний репортаж .

Педагогічний та учнівський колективи школи ретельно та старанно готувались до визначної для нас події. Кожен поверх школи був святково прикрашений, методоб’єднання та творчі групи  вчителів підготували для виставки свої та учнівські  роботи. У кожному класі діти разом з класними керівниками зустрічали гостей привітанням  та презентували свої учнівські колективи.
Після екскурсій, зустрічей, сліз радості,  щирих обіймів і веселих посмішок гості пройшли до актового залу школи, який  спеціально для цієї події зусиллями вчителів та випускників школи був створений на 4 поверсі школи.
  
  
  
  
  
  

А потім пролунав шкільний дзвінок і заступник директора школи з навчально-виховної роботи Пилипенко Тетяна Михайлівна та учень 11А класу Фороща Олег розпочали свято і  зачитали паспорт Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Ім’я – Іванківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №1.

Дата народження – рік 1973.

Місце народження – селище Іванків, вулиця Орєхово-Зуєвська,6.

Батьки  райком КП України,  райвиконком, районний відділ освіти.

Сімейний стан – мати–героїня. Діти – усі хлопчики та дівчатка, які навчалися, навчаються і будуть навчатися у ній.

Близькі родичі   Районний відділ освіти, центр дитячої та юнацької творчості,школа мистецтв ім. М. Примаченко, центр «Довір’я», дитячо-юнацька спортивна школа

Дальні родичі –Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України і всі навчальні заклади області.

Девіз нашої ювілярки: «Не зупиняйсь ні на хвилину, не зупиняйся ні на мить, тому хто йте в життя сміливо, завжди щастить, завжди щастить».З привітанням звернувся до присутніх Глитень Ігор Олексійович - заступник голови Іванківської районної державної адміністрації, директор Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 1993по 1996 рік та з 1997по 2000 рік.
Щирі та душевні  побажання для нашої школи прозвучали від Дегтяр Вікторії Вікторівни - начальника відділу освіти Іванківської державної адміністрації ,випускниці 1991 року, золотої медалістки та Клименок Світлани Іванівни - голови районної профспілки працівників освіти.
Хвилювання та ніжність звучали в голосі Бірюк Надії Костянтинівни - начальник відділу культури РДА,випускниці 1980року,коли вона згадувала свої шкільні роки та вітала рідну школу з ювілеєм.


За допомогою чудової, запальної пісні "Сто відсотків щастя" привітали рідну школу з днем народження  Вождаєнко(Литвак) Світлана , випускниця 1993 року та її племінниці сестрички Гультайчук , учениці нашої школи.


 Привітали всіх зі святом та поділились своїми спогадами  Людмила    Тимофіївна  Штифуряк , в 1973 році - майстер на будівництві школи,  Іван Григорович Дудар, в 1973 році -секретар райкому Компартії України ,Людмила Пилипівна Радченко - перший заступник директора з навчально-виховної роботи  Іванківської середньої школи №1.
  Всім присутнім музичне вітання подарувала вчителька початкових класів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Петренко Катерина Валеріївна.

Хто славить школу? Учні, учителі. А ще люди, на плечі яким, крім навчально-виховного процесу, лягає ще й тягар господарських турбот, перевірок та безлічі дрібних шкільних проблем.

Це учитель учителів – директор.За 40 років їх було восьмеро

Вимоглива та сувора - Марія Гаврилівна Наумчак

Енергійна та мудра - Тамара Михайлівна Микитенко

Імпульсивний та неординарний - Микола Ілліч Ковалівський

Справедливий та принциповий - Іван Леонтійович Зіняк

Спокійний та врівноважений - Петро Петрович Овсієнко

Відповідальний та передбачливий - Ігор Олексійович Глитень

Кмітлива та креативна - Олена Миколаївна Василенко

Врівноважений, спокійний, справедливий, інноваційний, терплячий, відповідальний нинішній директор  Олег Олександрович Ройт.


Педагогічний та учнівський колективи школи подякували  директорам за роботу. Всім було вручено подяки за педагогічний талант, душевну щедрість, за високий професіоналізм і компетентність, за цілеспрямованість і кропітку працю, за виховання учнів нашої школи протягом багатьох років, за уміле керівництво  та співпрацю з педагогічним колективом. А крім того було точно підраховано скільки учнів було випущено кожним директором та скільки золотих і срібних медалей було вручено випускникам. Кожен директор школи звернувся до всіх присутніх з вітальними словами. Подяка першому директору школи Наумчак Марії Гаврилівні була вручена її дітям. Продовжувачем педагогічних традицій цієї родини є дружина онука Марії Гаврилівни - Наумчак Вікторія Вікторівна, що працює вчителем англійської мови  в нашій школі.

 
  
Свято продовжувалось і випускниця 2005 року концертний менеджер компанії "FM-TV" Мазур Юлія подарувала всім гостям  пісенне вітання.


Минуле не вернути, не виправдать минуле.

Але воно живе, забуте й не забуте.

А час не зупиняється, а молодість біжить,

І лише пам'ять все це може освіжить.

Гості свята стоячи, з аплодисментами передивились відео, яке нагадало всім про педагогів, що працювали в школі і зараз знаходяться на відпочинку, або працюють в інших місцях.

З привітанням та добрими словами звернулась до всіх ветеран педагогічної праці, улюблена вчителька математики сотень випускників нашої школи Зіняк Ніна Йосипівна.

Із слозами на очах та світлими спогадами вшанували пам'ять  вчителів, які працювали у школі і яких немає в живих.

Можливо гості нашого сайту, що будуть переглядати ці відеофрагменти не побачать свого улюбленого вчителя, то це тільки тому, що ми використали ті фото, що змогли знайти. І будемо вдячні тим, хто надішле нам ті, яких ми не маємо.

Випускники… Скільки вас полинуло за шкільний поріг, скільки розкидало по всьому світу. Та ми знаємо, що нам є на кого рівнятися. Протягом 40 років   атестат про повну загальну середню освіту отримали  3 643 школярів, з них 242 учні закінчили  школу з золотою медаллю, 85 -  зі срібною.

Школу вітали з ювілеєм випускники різних років.

Представники першого, 1974 року  випуску Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 :

Максименко Володимир Миколайович - заступник голови Київської обласної  державної адміністрації та Гуляй Ніна Іванівна - начальник відділу  професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Київської обласної  державної адміністрації, перша золота медалістка школи.


Давайте ще раз поринемо у далекий 1973 рік.

На подвір’ї школи урочистий мітинг , присвячений величній події, лунають виступи директора, першого секретаря райкому КПУ , будівельників і ось на трибуну піднімається  учениця 6Б класу Дем’яненко  Ніна, бо саме їй випала честь виступати від імені учнів школи.  Ніна Іллівна, тепер поважна дама, проживає  за межами Київської області  і коли ми її запросили  на свято школи то вона з радістю погодилась і приїхала  до нас. Випускниця 1978 року, золота медалістка Дем'яненко Ніна Іллівна  вітає школу з ювілеєм.


Випускники школи вітали всіх зі святом, пригадували свої шкільні роки, у більшості з них випускниками нашої школи вже стали і їхні діти.

Павленко (Рибалко) Лариса Олександрівна, випускниця 1990 року, золота медалістка,  начальник відділу організаційно-кадрової роботи Іванківської РДА.


Возна (Марченко) Людмила Василівна,випускниця 1987 року, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванківської РДА . 


Апаров Андрій Миколайович, випускник 1994 року, золотий медаліст, кандидат юридичних наук, професор кафедри Цивільного права  Київської   державної  академії   водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, заступник голови правління юридичної спілки «АрсеналСБС».


Волочай(Равкіна) Світлана В’ячеславівна,випускниця 1988 року, золота медалістка, учитель-методист , викладач інформатики та обслуговуючої праці Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.


Данильченко Сергій Федорович, випускник 1989 року, срібний медаліст, приватний підприємець.


Слово для привітнання надається  випускникам 2014 та  2024 року.


Усе, що стосується школи та  її учнів, пов’язане з батьками дітей. Вони – це частина нашого шкільного колективу.
Вітання рідній школі від мам випускників 2014 року, Борзаківської Наталії Миколаївни, випускниці 1993 року і  Примаченко (Василенко) Наталії Андріївни , випускниці 1993 року.
 
Щире та зворушливе привітання від голови батьківського комітету школи Яковенко (Мусієнко) Антоніни Володимирівни, випускниці 1988 року.


Пісенне вітання родини Костюкових: Алли Миколаївни, вчительки початкових класів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, дочки - Катерини, випускниці 2013 року , золотої медалістки, студентки університета ім. Шевченка та доньки Полінки, учениці 2 класу.


На протязі всієї урочистої частини учні школи радували гостей своїми виступами.  Пролунали чудові пісні у виконанні учениці 8Б класу Ступак Анастасії, учениці  класу Гордієнко Катерини, учениці 9Б класу Ягодинської Інни, учениці 6Б класу Заболотної Кароліни, яка виконала пісню "Моя Україна", а слова і музику до неї написала її мама, колишня учениця нашої школи Омельченко Любов.
Гості свята подарували багато цінних і крисних подарунків . Не змогли прийти, але передали вітання та подарунки випускники та постійні спонсори школи.
Поліщук Олександр Михайлович, випускник 1986 року, срібний медаліст, голова Іванківської селищної ради.
Ляшевич  Олег Олександрович, випускник 1988 року, приватний підприємець.
Лапенко Василь Васильович, випускник 1979 року, приватний підприємець.
Окремо дякуємо Барсук Наталії Володимирівні, випускниці 1999 року, срібній медалістці, лікарю Іванківської ЦРЛ за оформлення  сцени до свята.   

Школа - це не просте і велике слово, це життя і доля...

 Повертайтесь до рідної школи,
Повертайтесь у будь-який час,
Вона вас не забуде ніколи,
Двері завжди відкриє для вас!Повертайтесь до рідної школи,
Щоб в дитинство своє зазирнуть,
Щоб хоч в пам'яті роки минулі
На хвилинку назад повернуть...


Переглядів: 8981 | Додав: admin | Рейтинг: 4.6/18
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наша школа
Наша школа
Пошук по сайту
Сайти вчителів
Профспілка
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Іванкові
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини Педпреси

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz